Marek Hanč byl dlouho klíčovým mužem marketingu Andreje Babiše. Navzdory Babišově nevoli ale odešel a v Bruselském diktátu vysvětluje, proč už pro lídra hnutí ANO nechce nikdy pracovat. Poslední měsíce Hanč strávil na Slovensku, kde dělal předvolební kampaň Peteru Pellegrinimu a jeho straně Hlas. V podcastu vysvětluje, jak se liší kampaně a politický marketing v Česku a na Slovensku, nebo to, kdo je nejschopnějším politikem v obou zemích.

Díky podcastu Bruselský diktát pochopíte, že pro nás Čechy má mnohem větší význam dění v Evropě než v Praze a v Česku vůbec. A že to rozhodně není nuda. Poslouchejte Ondřeje Housku a Michala Půra, skutečné insidery, kteří znají bruselské i české zákulisí.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Díky podcastu Bruselský diktát pochopíte, že pro nás Čechy má mnohem větší význam dění v Evropě než v Praze a v Česku vůbec. Celé díly poslouchejte na

Nahlédněte do zákulisí dění v Evropě a sledujte českou stopu v Bruselu. Odebírejte nejlepší newsletter v Česku věnovaný EU Ředitelé Evropy. Připravují ho pro vás každý týden Ondřej Houska a Kateřina Šafaříková.