Prosadili jsme právo Izraele na obranu, chlubí se premiér. Jak je to ve skutečnosti? A proč se Petr Fiala na svých billboardech stydí za to, že je z ODS? V Bruselském diktátu uslyšíte i o tom, přes kolik hranic v rámci Schengenu se už nedá volně projet. A jestli stále častější hraniční kontroly znamenají, že se blíží konec volného pohybu. Podíváme se i na Slovensko, kde mají novou vládu. A tvoří ji některé opravdu speciální kádry.

Díky podcastu Bruselský diktát pochopíte, že pro nás Čechy má mnohem větší význam dění v Evropě než v Praze a v Česku vůbec. A že to rozhodně není nuda. Poslouchejte Ondřeje Housku a Michala Půra, skutečné insidery, kteří znají bruselské i české zákulisí.

Díky podcastu Bruselský diktát pochopíte, že pro nás Čechy má mnohem větší význam dění v Evropě než v Praze a v Česku vůbec. Celé díly poslouchejte na

Nahlédněte do zákulisí dění v Evropě a sledujte českou stopu v Bruselu. Odebírejte nejlepší newsletter v Česku věnovaný EU Ředitelé Evropy. Připravují ho pro vás každý týden Ondřej Houska a Kateřina Šafaříková.