Do Česka míří trend hledání dlouhověkosti. V USA se naplno investuje do longevity a Alexandra Kala chce být mezi prvními byznysmeny, kteří hledání prodloužení života na tuzemský trh přinesou. „Byznys je za tím obrovský, ale nejde jen o něj, opravdu přicházejí první pozitivní výsledky z vědy,“ říká zakladatelka společnosti Profimed, která se dosud věnuje především péči o zuby. Poslechněte si nejnovější trendy, jak žít déle a hlavně lépe. Nejde jen o prodloužení věku, ale o zachování kvality života.

Alexandra Kala na tuzemský trh uvede například nový doplněk stravy s poetickým názvem Spermidine. Co to je? A budou žít déle jen bohatí lidé?

V novém podcastu HN představujeme české byznysmeny trochu jinak. Nad snídaní v karlínském bistru Spojka s nimi rozebíráme nejen to, jak a proč poslední dobou spí či nespí, ale také výchovu dětí v rodinách, které si mohou dovolit prakticky cokoli, nebo jejich pracovní rytmus a styl řízení.

Chcete vědět, co se děje v české a světové ekonomice? Co si o aktuálních trendech myslí lidé z byznysu, majitelé firem a jejich šéfové? Každý týden v pátek vám naši top autoři přinášejí výběr toho nejlepšího a pohled z byznysové strany. Odebírejte Byznys newsletter.