Mnoho lidí, kteří fandí bitcoinu, nesnáší slovo „krypto“. Bitcoin je podle nich jen jeden a zbytek kryptoměn označují hanlivě za „shitcoiny“.

Mezi takzvané bitcoin maximalisty se řadí i Josef Tětek, autor knih Nepřátelé státu – přátelé svobody a Bitcoin: Odluka peněz od státu, a brand ambassador v českých SatoshiLabs. On sám se označuje za bitcoinového maximalistu a tím i minimalistu zároveň, nic dalšího zatím prý není potřeba. A vůbec podle něj nevadí, že se může lidem zdát bitcoin nudný. To prý k penězům patří.

Pokud vás zajímá vývoj na trzích v posledních týdnech, poslechněte si rozhovor s Davidem Rakušanem ze společnosti Rockaway. Jakub Jedlinský vám zase poradí, jak se chovat během bear marketu.

Pro ty, kteří by si chtěli osvěžit základy – v minulých dílech jsme probrali už vše od blockchainu přes základy etherea a těžby až po to, jak fungují tzv. druhé vrstvy.

Nejnovější díl podcastu Krypto Insider a také předchozí epizody si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty a v aplikacích Spotify a Apple Podcasts.