Andrej Babiš mladší má ve čtvrtek vypovídat na policii v souvislosti s případem jeho zavlečení na Ruskem anektovaný poloostrov Krym. Tam ho měl proti jeho vůli odvézt manžel jeho ošetřující lékařky Petr Protopopov. Co může výpověď na policii změnit v celém případu? A ovlivní to podzimní volby do Poslanecké sněmovny? Na to odpovídá komentátor HN Petr Honzejk.

Ve druhém tématu dnešního Ranního brífinku se zaměříme na třídění odpadu. Jak se v minulém roce změnil přístup Čechů k plastům? Na to jsme se zeptali Hany Fořtové, která do boje proti nadměrnému používání plastů vyrazila se svým znovupoužitelným sáčkem Frusack.

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts

Zbývá vám ještě 0 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se