Pašeráci cigaret mají takové zisky, že jsou oproti nim pašeráci migrantů úplní žabaři. Zločinci si po celé Evropě budují nákladné továrny, ve kterých padělané cigarety vyrábějí. A pak je pašují do Evropy. Bělorusko to dělá jednodušeji – cigarety do zemí unie pašuje samo. V Ranním brífinku uslyšíte také o tom, jak se česká vláda snaží třem krajům rozdělit 41 miliard korun. A moc jí to nejde.

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist