Nejen dolaroví miliardáři, jako je Pavel Baudiš, Eduard Kučera nebo Marek Dospiva, ale také zástupci mladé ekonomiky, jako jsou Josef 3D Průša či Simona Kijonková. Ti všichni spolu se zástupci velkých českých rodinných firem tento týden bývají k vidění na karlovarské kolonádě. Filmový festival v Karlových Varech je ve své polovině a o jeho dosavadním průběhu hovoří zakladatelka firmy Profimed Alexandra Kala, která se ho pravidelně účastní již 12 let.

Dalším tématem našeho Ranního brífinku je soumrak malých kombíků nejen na českém trhu. Proč Škoda Auto včera oznámila nepokračování Škody Fabie Combi v nové generaci a proč už nekoupíte žádné jiné malé kombi.

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.