Piráti a starostové mají velké plány. Pokud budou vládnout, chtějí do ekonomiky nalít bilion korun. Mluví o tom, že v českých firmách za čtyři roky přibude 200 tisíc robotů, na silnicích vznikne padesát tisíc nabíjecích stanic pro elektroauta. Zdroje na opravu Česka jsou prý v úsporách, rušení daňových výjimek, nastartování ekonomického růstu. Ale připouštějí, že by se mohly zvedat daně. Které? Zeptáme se kandidáta Pirátů a starostů na ministra financí Věslava Michalika. Plus si v Luďkem Vainertem řekneme, jak je možné, že Elon Musk mává s bitcoinem jako s kusem hadru, a jestli kryptoměnu držet, nebo raději prodat. 

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát kolem deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Související
Související