Vláda rozvolňuje. Stejně jako před rokem. Prezident Miloš Zeman nabízí novou vyšetřovací verzi vrbětického výbuchu. Ta má ale jen zvýšit informační šum.

Chystáte se na letní koncerty či festivaly? Organizátoři doufají, že pravidla pro jejich konání se nebudou měnit ze dne na den. „Festivaly budou, ale bez velkých zahraničních hvězd, na ty budeme muset počkat do roku 2022. Lístky na velká jména ze zahraničí budou nejspíš dražší,“ říká David Gaydečka, organizátor festivalů, jako je United Islands of Prague nebo Metronom.

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát kolem deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist