Mistrovství světa v hokeji trhalo divácké rekordy, pro Česko cinklo zlato a vše je tak sluncem zalité. Jenže je tu ještě jedna okolnost, vyúčtování. A tam je háček, kromě štědrých sponzorů a samotných návštěvníků, kteří kupovali vstupenky jak o život, totiž na šampionát přispěl i stát. A to více než dvěma sty miliony korun. Mají pořadatelé dostávat tučné subvence, i když byl celý podnik značně ziskový? A co se bude teď s penězi ze státní kasy dít? Téma rozebírá reportér Hospodářských novin Ondřej Leinert.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist