Zesnulý Karel Schwarzenberg rozhodně nebyl jen vzorem morálky v politice, ale chápal, že bez pořádné dávky pragmatismu ničeho nedosáhnete. Jeho nástupci naopak nemají žádná témata, a tak se zaklínají jen hodnotami. V Bruselském diktátu uslyšíte příklady toho, s čím by Schwarzenberg rozhodně nesouhlasil. A probereme taky možnosti, které Česko má, aby zlevnilo elektřinu. Její cena je jedním z největších problémů současné Evropy, přičemž některé nápady, které z Česka zaznívají, můžou být dost nebezpečné.

Díky podcastu Bruselský diktát pochopíte, že pro nás Čechy má mnohem větší význam dění v Evropě než v Praze a v Česku vůbec. A že to rozhodně není nuda. Poslouchejte Ondřeje Housku a Michala Půra, skutečné insidery, kteří znají bruselské i české zákulisí.

Díky podcastu Bruselský diktát pochopíte, že pro nás Čechy má mnohem větší význam dění v Evropě než v Praze a v Česku vůbec. Celé díly poslouchejte na

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist