Dobré ráno z Hospodářských novin. Je pátek 3. listopadu, Česká národní banka vydá zprávu o měnové politice, která hodně napoví o jejím uvažování do budoucna, a statistický úřad naopak ukáže nezaměstnanost za měsíc září. Automobilka BMW zveřejní hospodářské výsledky za třetí kvartál. A jen připomenu, že nejlepší bankou roku v soutěži Hospodářských novin se stala pro letošek Raiffeisenbank, na druhém místě skončila Moneta Money Bank a třetí je Air Bank. Od mikrofonu Ranního brífinku vás zdraví Jaroslav Mašek.

Hostem dnešního Ranního brífinku je automobilová expertka HN Eva Srpová, která okomentuje světovou premiéru čtvrté generace Škody Superb.

V tomto podcastu držíme – až na výjimky – krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist