Dobré ráno z Hospodářských novin. Je pátek 3. listopadu, Česká národní banka vydá zprávu o měnové politice, která hodně napoví o jejím uvažování do budoucna, a statistický úřad naopak ukáže nezaměstnanost za měsíc září. Automobilka BMW zveřejní hospodářské výsledky za třetí kvartál. A jen připomenu, že nejlepší bankou roku v soutěži Hospodářských novin se stala pro letošek Raiffeisenbank, na druhém místě skončila Moneta Money Bank a třetí je Air Bank. Od mikrofonu Ranního brífinku vás zdraví Jaroslav Mašek.

Hostem dnešního Ranního brífinku je automobilová expertka HN Eva Srpová, která okomentuje světovou premiéru čtvrté generace Škody Superb.

V tomto podcastu držíme – až na výjimky – krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.