Dobré ráno z Hospodářských novin. Je středa 6. září, statistický úřad zveřejní výsledky průmyslu a stavebnictví za červenec a poslanci budou dál projednávat konsolidační balíček. V Ranním brífinku se podíváme na zelené hypotéky a také na ženy v byznysu. Od jeho mikrofonu vás zdraví Jaroslav Mašek.

Našimi dnešními hosty jsou Alžběta Králová, zakladatelka projektu Ženský byznys, a Adam Mašek, specialista Hospodářských novin na bankovnictví. Hovoříme o tom, jak více zapojit a aktivizovat ženy v nejrůznějších sférách české společnosti, jak se Češky a jejich kariéry mění a kde mohou získat dobrou inspiraci či příklady od jiných.

Zároveň probíráme jedinou aktuálně rostoucí část hypotečního trhu – zelené hypotéky. Jak na ně dosáhnout a jaké se k nim pojí výhody?

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist