Dobré ráno z Hospodářských novin, je pátek 25. srpna, končí termín pro podávání pozměňovacích návrhů ke konsolidačnímu balíčku u rozpočtového výboru, agrární komora se pochlubí letošní sklizní a v americkém Jackson Hole pokračuje každoroční setkání centrálních bankéřů. Trochu nepochopitelně v Brně začne roadshow plzeňského pivovaru se speciálním kamionem plným piva s názvem Hladinka, ale my dnes zůstaneme u vína. Od mikrofonu ranního brífinku vás zdraví Jaroslav Mašek.

Dnešním hostem je znalec investičního vína a také šéf Raiffeisen investiční společnosti Jaromír Sladkovský, který hovoří o tom, jak správně nakupovat víno, které se má nejen vypít, ale také zhodnotit.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.