Dobré ráno z Hospodářek, je pondělí 24. července, prázdniny se blíží ke své polovině a byznys a ekonomika jedou v klasickém letním módu – dovolená, mírná práce a zase dovolená. Srpnová panika, co všechno je nutné stihnout v září, je ještě před námi. Přesto několik událostí dnes čekejte, ministr životního prostředí Petr Hladík představí poslední data z měření funkčnosti podzemní těsnicí bariéry v dole Turów, Ryanair zveřejní výsledky za první čtvrtletí finančního roku 2024 a statistický úřad ukáže výsledky konjunkturálního průzkumu za červenec. Od mikrofonu ranního brífinku vás zdraví Jaroslav Mašek.

V ranním brífinku šéfka domácího oddělení HN Michaela Ryšavá představí naši novou rubriku, která má název Dlouhověkost, nebo – chcete-li – Longevity, a patří k nejúspěšnějším novinkám z hlediska čtenosti.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.