Dobré ráno z Hospodářských novin. Dnes je pondělí 25. července, a jestli existuje něco jako vrchol léta a dovolených, je to právě následujících 14 dní. Dějí se ale i jiné věci než fotky z dovolených a o těch vám řekneme v Ranním brífinku.

Dnes začne obchodování s akciemi skupiny Coloseum na trhu Start pražské burzy. Síť pizzerií prodala v upisovacím období akcie za zhruba 40 milionů korun. Začíná také celozávodní dovolená v mladoboleslavské Škodě Auto. Boleslav, Vrchlabí a Kvasiny se vyprázdní.

Tématem tohoto týdne bude dál zamýšlený nákup stíhaček F-35. Detailní rozbor do Ranního brífinku dal hlavní analytik Hospodářských novin Martin Ehl. Jaké jsou výhody F-35, jaké mohou být jeho ceny a kdy bychom je mohli opravdu dostat?

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.