Dobré ráno z Hospodářských novin. Dnes je úterý 12. července, podnikatel, investor a spolumajitel Dermacolu Vlado Komár zítra oslaví padesátiny a čekejte omezení kolem terminálu 2 na ruzyňském letišti kvůli akcím ve spojení s českým předsednictvím unie. V Praze je dnes například eurokomisař pro vše zelené a greendealové Frans Timmermans.

Jak to vypadá s dodávkami plynu a jaká nás čeká zima v případě, že Rusko přestane do zemí unie dodávat? Na to jsme se ptali šéfky domácího oddělení Hospodářských novin Jany Klímové, která se v pondělí účastnila schůzky s ministrem průmyslu a obchodu Jozefem Síkelou a jeho německým protějškem Robertem Habeckem.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.