Už zase platí, že „nejsou lidi“. A tak ministrem zdravotnictví bude po zprofanovaném Petrovi Arenbergerovi zrecyklovaný Adam Vojtěch. Poptáme se šéfa lékařské komory Milana Kubka, jestli si z nás tím Andrej Babiš už nedělá srandu a také co všechno se dá ještě v epidemii zkazit. (Je toho překvapivě dost.) Potom zavoláme do Rigy komentátorce České televize Darině Vymětalíkové, aby nám vysvětlila, proč jsou letos na mistrovství světa v hokeji tak bizarní výsledky a jestli se český tým může ze zjevného svrabu ještě vyhrabat. Dejte nám deset minut, nebudete litovat!

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát do deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Související
Související