Před 15 lety se zásadně začal měnit hudební průmysl. Tenkrát to ale zdaleka ještě nikdo netušil. Švédové Daniel Ek a Martin Lorentzon tehdy založili společnost Spotify, o dva roky později uvedli na trh stejnojmennou službu se streamovanou hudbou. S publicistou Honzou Vedralem jsme si popovídali o tom, jak Spotify dokázalo probrat skomírající trh s hudbou. S ředitelem komerčního úseku fotbalové Sparty Praha jsme řešili chystanou a rychle zrušenou superligu. Elitní kluby zjistily, že tradici si za peníze jen tak nekoupí, a také zásadně podcenily komunikaci.

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát do deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.