Filip Turek na promítání filmu „Jak nehajlovat“? To si reportérka Martina Machová nemohla nechat ujít, neb se dalo předpokládat, že se to poněkud zvrhne. A taky že ano. V politickém podcastu Podpásovka se Martina svěří se svým jedinečným zážitkem a popíše i Turkovo vysvětlení, jak má správné hajlování vypadat.

Rozebíráme také hlavní téma týdne, tedy Okamurův brutální útok na veřejnoprávní média. Co skutečně bylo za jeho návrhem Českou televizi a Český rozhlas finančně zlikvidovat už k prvnímu červenci a proč od něj nakonec naštvaně couvla i vládní koalice? A co bude dál? 

A položíme si i otázku, jestli může dojít k návratu Petra Fialy, tohoto hobita české politiky. Součástí je sebekritika autorů podcastu, kteří mu v minulosti příliš nedůvěřovali a on je převezl. Takže co se stane teď?

Nebude chybět ani vyhlášení Podpásovky týdne, tentokrát jsme se shodli, že kandidát je jasný. Poslechněte si!

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist