Dobré jitro z Hospodářek, je 4. července a k tomu čtvrtek, dozvíme se výsledky maloobchodu za květen, které opět napoví, jestli se daří oživení české ekonomiky, a ode dneška také platí výrazně vyšší cla na dovoz elektromobilů z Číny do Evropské unie. Levných elektroaut se prostě jen tak nedočkáme. Spojené státy slaví Den nezávislosti, festival ve Varech se chystá na závěrečný víkend mimo jiné přes party rodinné pojišťovací skupiny Renomia a od mikrofonu Ranního brífinku dnes zdraví Jaroslav Mašek.

Jeho hlavním tématem je vývoj na trhu nemovitostí a ceny realit. Oboje komentuje hlavní analytička Hospodářských novin pro nemovitosti Julie Hrstková.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist