Nový slovenský prezident Peter Pellegrini byl v Česku a reprezentuje Slovensko na summitech Evropské unie místo uzdravujícího se premiéra Roberta Fica. Bratislava tak Evropě nastavuje lidskou tvář režimu, který se jinak snaží omezit média a dostat pod kontrolu policii, prokuraturu a soudy. Jaký vztah si chce Ficova vláda vybudovat k Evropě a kde skončí nově zvolení slovenští europoslanci, probíráme s Tomášem Strážayem, ředitelem Slovenské společnosti pro zahraniční politiku.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts

 

 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist