Dobré ráno z Hospodářek, je čtvrtek 25. dubna, hospodářské výsledky za loňský rok zveřejní České dráhy ústy samotného generálního ředitele Michala Krapince, Moneta Money Bank ukáže výkon za první čtvrtletí a statistický úřad připravil velké téma o ekonomickém a sociálním vývoji Česka od vstupu do Evropské unie. Tomu všemu se dnes budeme věnovat na HN.cz, od mikrofonu Ranního brífinku zdraví Jaroslav Mašek.

Dnešním hostem je byznysový reportér Hospodářských novin Ondřej Charvát, který přišel okomentovat výrazný pokles zisku automobilky Tesla. Hovoříme o hlavních potížích, jejich důvodech a výhledech pro investory.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

 

Baví vás číst názory chytrých lidí? Odebírejte newsletter Týden v komentářích, kde najdete výběr toho nejlepšího. Pečlivě ho pro vás každý týden sestavuje Jan Kubita a kromě jiných píší Petr Honzejk, Julie Hrstková, Martin Ehl a Luděk Vainert.