Dobrý den z Hospodářek, je úterý 26. března. Dnes se podíváme na euro. Pořádáme fórum, na kterém se do sebe pustí největší ekonomické kapacity z řad příznivců i odpůrců přijetí společné měny. Já jsem Petr Honzejk a na jejich argumenty jakož i na perspektivu zavedení eura v Česku se podíváme společně s kolegou Luďkem Vainertem hned po několika převážně byznysových zprávách.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

 

Baví vás číst názory chytrých lidí? Odebírejte newsletter Týden v komentářích, kde najdete výběr toho nejlepšího. Pečlivě ho pro vás každý týden sestavuje Jan Kubita a kromě jiných píší Petr Honzejk, Julie Hrstková, Martin Ehl a Luděk Vainert.