Dobré ráno z Hospodářek, je úterý 13. února, Robbie Williams slaví padesátiny, začíná modernizace železniční stanice Praha-Smíchov a dozvíme se vývoj důvěry v německou ekonomiku za únor. V Hospodářkách naleznete velký rozhovor s Marianem Jurečkou, téma o dotacích na elektromobily a také o tom, komu a kdy se vyplatí refinancovat hypotéky díky poklesu sazeb. Od mikrofonu Ranního brífinku zdraví Jaroslav Mašek.

Nejprve se rád pochlubím tím, že jsme za Economii, a tudíž i za Hospodářské noviny získali prestižní mezinárodní certifikát JTI, který potvrzuje profesionální a důvěryhodnou novinařinu. U jeho vzniku stáli Reportéři bez hranic spolu s agenturou AFP a audit samotný provádí Deloitte. V Česku jsme s tímto certifikátem zatím první, ve světě pracuje s JTI více než tisícovka mediálních domů.

Dnešním hostem je šéfka domácího oddělení HN Michaela Ryšavá, která přišla okomentovat zamýšlené změny v zákoníku práce. 

V Ranním brífinku držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.