Dobré jitro z Hospodářek, je pondělí 4. prosince, čekají nás divoké tři týdny do Štědrého dne a sluší se připomenout, že 4. prosince roku 1989 byly zrušeny takzvané výjezdní doložky. To znamenalo, že lidé mohli vyjet přes hranice jen s cestovním pasem a nemuseli čekat na posvěcení soudruhů a další šikanu. Svobodný, mrazivý a úspěšný týden přeje od mikrofonu Ranního brífinku Jaroslav Mašek.

Co nás dnes čeká? Statistický úřad zveřejní údaje o průměrných mzdách za 3. čtvrtletí. Ministr zemědělství Marek Výborný zase bude jednat se zástupci obchodních řetězců. Obvyklé kolečko každého zemědělského ministra a občas i premiéra, které pochopitelně nikam nevede a ani vést nemůže. Do třetice – Středočeský kraj ukáže změny v jízdních řádech, které začnou platit za týden.

V Ranním brífinku držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist