Dobré ráno z Hospodářek, je středa 26. července, divoký matematik a podle některých valuací i bohatý člověk Karel Janeček slaví padesátiny a nesmrtelnému Micku Jaggerovi je zase osmdesát. V ekonomice nás čeká poslanecký návrh na ústavní zakotvení práva platit hotovostí a exportní strategie Česka na dalších deset let. Od mikrofonu Ranního brífinku vás zdraví Jaroslav Mašek.

Dnešním tématem je program Oprav dům po babičce, který přišel okomentovat reportér Hospodářských novin Jan Prokeš, jenž v úterý o detailech programu hovořil s ministrem životního prostředí Petrem Hladíkem. 

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist