Dobré jitro z Hospodářek. Je čtvrtek pátého ledna, a pokud jste si dali novoroční předsevzetí, vězte, že na skutečnou změnu musíte vydržet alespoň 21 dní. Pak se ukážou první benefity, ze změny se stane návyk a z návyku vítězství. Říká to alespoň mentální kouč a hokejový trenér Marian Jelínek. Za radu nemáte zač, držte se a od mikrofonu Ranního brífinku vás zdraví Jaroslav Mašek.

V dnešním rozhovoru s investičním expertem Hospodářských novin Davidem Bustou probereme posilování české koruny vůči euru a výhledy na její kurz na letošní rok. „Rozvojové trhy“, kam patří pořád i česká měna, totiž zažívají velké změny.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.