Dobrý den z Hospodářek, je čtvrtek 29. prosince. Předposlední Ranní brífink v letošním roce opravdu nemá ambici kazit předsilvestrovskou atmosféru. Takže si pustíme několik prognóz hodně zajímavých lidí, kdo vyhraje prezidentské volby. Mimo jiné se přímo zeptáme na sázkařské doporučení člověka, který má intimní zkušenost jak s volbou, tak se sázkami. Takže se těšte!

 

Autor brífinku, Petr Honzejk, samozřejmě nabídne taky pár komentovaných ekonomických zpráv. Víte třeba, kolik stojí letos rachejtle a jaký je o ně zájem?

 

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist