Toto je první díl nového podcastu o prezidentské volbě Na Hrad. Petr Honzejk v něm bude mluvit se svými hosty o šancích jednotlivých kandidátů, o zářezech i faulech v kampani, o tom, kdo a proč za kým stojí. Prostě půjde co nejvíc za kulisy. No a samozřejmě, aby nebyla nuda, budeme tipovat, kdo vyhraje.

Prvním hostem je politický marketér Jakub Hussar, který v posledních volbách vedl postupně kampaň hned dvěma kandidátům. Jak si podle něj nynější kandidáti vedou? Zbláznil se Babišův tým? Skousnou Češi na Hradě lampasáka? Nepůsobí Nerudová prázdně? A co ostatní prezidentští klauni? Proč lidé volí úplně jiného prezidenta, než si obvykle myslí? Plus jako bonus se dostaneme i k tomu, jak to vlastně je se ženami v politice.

Všechny díly a naše ostatní podcasty najdete u nás na webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Podcast HN Na Hrad - Jan Hussar

Podcast HN Na Hrad - Jan Hussar

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist