Spolužáci Jiří Dužár a Martin Řípa vyrazili během covidu na mnohadenní cyklovýlet, ale brzy museli zastavit, protože se, řekněme, otlačili. Tak začíná příběh firmy Posedla, která získala investici od miliardáře Josefa Průši a jako první na světě rozjíždí výrobu cyklistických sedel na míru průmyslovým 3D tiskem. Poslechněte si plány Jiřího a Martina, kteří se letos dostali mezi Top 10 inovátorů Česka podle Hospodářských novin. Celý časopis si můžete pořídit zde

V dnešním Ranním brífinku náš hlavní analytik Martin Ehl také komentuje dělostřelectva ruské a ukrajinské armády a jejich šance v pravděpodobně největším pozemním střetu od druhé světové války, tedy v probíhající bitvě o Donbas.

V našem podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts

special header inovatori 2022

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist