Trh s kryptoměnami se po tříměsíčním útlumu začíná probouzet, hodnota bitcoinu se v posledních dnech vyšplhala na 45 tisíc dolarů. Na takové úrovni byl bitcoin naposledy v květnu. Podobně rostou i další kryptoměny. Čím to je? Na trh se vrátil optimismus, vysvětluje redaktor HN Petr Lukáč a popisuje, co všechno se ve světě digitálních měn odehrává. Dále si v Ranním brífinku představíme nigerijského influencera, který se na sociální síti Instagram chlubil luxusem, ale před rokem se odmlčel a nyní se ukázalo, že prostřednictvím takzvaného phishingu vylákal z lidí desítky milionů dolarů.

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.