Boj o Českou televizi přešel ve sněmovně do horké fáze. S nejlepším mediálním analytikem v Česku Filipem Rožánkem si řekneme, jak moc hrozí, že se po volbě členů Rady ČT stane z televize veřejné služby propagandistický nástroj vlády a prezidenta, podobně jako tomu je v Polsku a Maďarsku. A s hlavním ekonomem společnosti Deloitte Davidem Markem odpovíme na otázky, které zajímají všechny: Jak moc se bude letos zdražovat? A budou na účtech konečně takové úroky, aby mělo cenu nechávat peníze v bance? Jako bonus se dozvíte, jak a kdy vznikl nejčeštější ze všech pozdravů. A ne, „čauky“ to opravdu není.  

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát kolem deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.