S Michalem Václavíkem, českým zástupcem v Evropské vesmírné agentuře, probereme podmínky, za nichž se můžete stát evropským astronautem. Přihlášky se přijímají do 28. května a není to apríl.

Ani v pandemii by se neměly odbývat tradiční velikonoční zvyklosti. Jak náročnou šichtu mají před sebou o Velikonocích například chasníci z jihomoravského Kyjova, popisuje Adéla Klingelová. Ta vám na závěr zarecituje svoji oblíbenou, málo známou koledu.

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát do deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist