Na schůzi Poslanecké sněmovny se bude hlasovat o prodloužení nouzového stavu. O víkendu začíná sčítání lidu a ministerstvo obrany prodává nepotřebný majetek. Jonáš Čumrik alias Johny Machette vysvětluje, proč jsou populární virtuální influenceři, kolik procent lidí vůbec netuší, že na sociálních sítích sleduje smyšlenou osobu a také proč v Česku ještě dlouho žádného virtuálního influencera neuvidíme. A také si s Tomášem Richtrem rozebereme tři největší důvody, proč letos sledovat závody formule 1, která o víkendu začíná závodem v Bahrajnu.

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát do deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts