Dnes je to hlavně o dění v on-line světě, do něhož nás zavřel covid. České děti mají velký zájem o kyberbezpečnost. Proč má Česko v této oblasti dobrou pověst, ale začíná zaostávat? Čínský parlament schvaluje plán na novou pětiletku. Čím v době růstu politické moci Číny pozorovatele překvapil? Možná i vaše děti tráví hodiny u on-line hry Roblox, jejíž tvůrce tento týden vstupuje na burzu. Čím je pro ně hra zajímavá?

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát do deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty a také v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist