Váháte, jestli můžete mít respirátor jen čínský, nebo i český a jak je to vlastně s nanorouškou? A jak hodnotit rozhodování vlády? Zeptám se Jiřího Kůse, předsedy Asociace nanotechnologického průmyslu ČR a šéfa firmy nanoSpace. Sestavit rozpočet obří nemocnice, jako je ta pražská v Motole, není jednoduché. Když přijde ještě pandemie koronaviru, stává se z toho magie. Ředitel nemocnice Miloslav Ludvík se v Ranním brífinku pokusil vysvětlit, jak se covid účtuje. Uslyšíte sami, co to je za detektivku.

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát do deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty a také v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist