Už jenom dva týdny chybí do konce tohoto školního roku. Cestovní ruch už pomalu zesiluje a pravá letní sezona se blíží. Nejtypičtějším dopravním prostředkem na dovolenou je ve střední Evropě auto. A tak jsme se zeptali automobilového publicisty a taky odborníka na úspornou jízdu Petra Vomáčky – kdy, kudy a taky za kolik. Některé postřehy možná překvapí – třeba to, že nabíječky v postkomunistických zemích bývají volnější, ale rozhodně ne levnější. Naopak. Poslechněte si dnešní Ranní brífink.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist