Zkazky o tom, jak země EU zaostávají za Spojenými státy, jsou hodně přifouknuté, takové drama to není. S Evropou ale rozhodně není vše v pořádku. Co je největší slabinou její ekonomiky a v čem je na tom naopak lépe než Američané? A co by nás z hlediska hospodářství mělo ve skutečnosti znepokojovat mnohem víc, a to jak v Evropě, tak v USA? Vysvětlujeme taky jednu věc, která se sice týká hnutí STAN, ale může zásadně ovlivnit celkový výsledek voleb do Evropského parlamentu. Přinášíme dosud neznámá fakta o návštěvě premiéra Petra Fialy v Bílém domě. A víte, že se v Česku šíří nová konspirační teorie? Týká se, jak jinak, Německa.

Opravdu Evropa ekonomicky ztrácí na USA? Není to takové drama a něco děláme líp, než Američané

Díky podcastu Bruselský diktát pochopíte, že pro nás Čechy má mnohem větší význam dění v Evropě než v Praze a v Česku vůbec. A že to rozhodně není nuda. Poslouchejte Ondřeje Housku a Michala Půra, skutečné insidery, kteří znají bruselské i české zákulisí.

Nahlédněte do zákulisí dění v Evropě a sledujte českou stopu v Bruselu. Odebírejte nejlepší newsletter v Česku věnovaný EU Ředitelé Evropy. Připravují ho pro vás každý týden Ondřej Houska a Kateřina Šafaříková.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist