Dobrý den z Hospodářek, je čtvrtek 14. března. Dnes se podíváme na následky politické kauzy, kdy Andrej Babiš nazýval ministra zahraničí Jana Lipavského zmr**m a chtěl na něj útočit přes děti. Je to jistě odpudivé, ale koalice kvůli tomu rovnou svolala mimořádnou schůzi sněmovny. Takže se poptám předsedkyně sněmovny Markéty Pekarové Adamové, jestli to přece jen není příliš silný kalibr. Já jsem Petr Honzejk a rozhovor následuje hned po několika byznysových zprávách.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts. 

Baví vás číst názory chytrých lidí? Odebírejte newsletter Týden v komentářích, kde najdete výběr toho nejlepšího. Pečlivě ho pro vás každý týden sestavuje Jan Kubita a kromě jiných píší Petr Honzejk, Julie Hrstková, Martin Ehl a Luděk Vainert.