Druhé výročí začátku největší války v Evropě posledních dekád je za námi. A ukazuje se, že česká armáda sice i díky tomu dostává víc peněz na zbraně, ale početně zesílila jen minimálně. 

Co nás v tomto směru může naučit příklad Ukrajiny, která se stále zvládá bránit? A jak reálné jsou vlastně ruské jaderné hrozby? V Ranním brífinku se k nám přidá i hlavní analytik Hospodářských novin Martin Ehl, který na Ukrajině na začátku roku pobýval.

 

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Baví vás číst názory chytrých lidí? Odebírejte newsletter Týden v komentářích, kde najdete výběr toho nejlepšího. Pečlivě ho pro vás každý týden sestavuje Jan Kubita a kromě jiných píší Petr Honzejk, Julie Hrstková, Martin Ehl a Luděk Vainert.