Dobrý den z Hospodářek, je úterý 30. ledna. Dnes se podíváme na to, jestli může přežít nejstarší politická strana, kterou ještě máme v Poslanecké sněmovně – ano, mluvím o lidovcích. Jsou na dvou či třech procentech voličské podpory a bojí se bojí, že je čeká osud podobný ČSSD, další tradiční síly, která vypadla z velké politiky. Já jsem Petr Honzejk a o tom, co se s lidovci děje a kam je to zřejmě dovede, pohovořím hned po několika byznysových zprávách.

V Ranním brífinku držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Baví vás číst názory chytrých lidí? Odebírejte newsletter Týden v komentářích, kde najdete výběr toho nejlepšího. Pečlivě ho pro vás každý týden sestavuje Jan Kubita a kromě jiných píší Petr Honzejk, Julie Hrstková, Martin Ehl a Luděk Vainert.