Dobré jitro z Hospodářek, je středa 17. května, v Praze startuje ojedinělá rallye historických vozidel na cestě do Istanbulu a ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka z KDU-ČSL má jednat s odboráři na téma minimální mzdy. Vsadím se, že dojde i na konsolidační balíček a bude u toho horko. Jinak nás čeká studený jarní den před nedělní šestadvacítkou a od mikrofonu Ranního brífinku vás zdraví Jaroslav Mašek.

V našem podcastu podrobně probereme situaci se zemním plynem v Evropě, společné nákupy LNG i dostatek, nebo možná časem přebytek jejich kapacit. Hlavním hostem je řídící konzultant společnosti EGÚ Brno Michal Kocůrek.

V Ranním brífinku držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.