Dobré jitro z Hospodářek, je středa 17. května, v Praze startuje ojedinělá rallye historických vozidel na cestě do Istanbulu a ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka z KDU-ČSL má jednat s odboráři na téma minimální mzdy. Vsadím se, že dojde i na konsolidační balíček a bude u toho horko. Jinak nás čeká studený jarní den před nedělní šestadvacítkou a od mikrofonu Ranního brífinku vás zdraví Jaroslav Mašek.

V našem podcastu podrobně probereme situaci se zemním plynem v Evropě, společné nákupy LNG i dostatek, nebo možná časem přebytek jejich kapacit. Hlavním hostem je řídící konzultant společnosti EGÚ Brno Michal Kocůrek.

V Ranním brífinku držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist