Vrstvení, hygge a měkké dárky. To frčí každou zimu. Po dvou letech pandemie ale zažijeme chladné měsíce bez lockdownů a roušek a to je třeba oslavit. I když… letos na nás zase číhá zdražování energií, rostoucí náklady, inflace a nejistota. Navzdory obavám, že nás to dostatečně odradí od utrácení za dárky a zimní dovolené, uvedla ve výzkumu PriceWaterhouseCoopers většina spotřebitelů – konkrétně 74 procent – ,že letošní zimu plánují utrácet stejně, nebo dokonce více než loni. Mimochodem: mileniálové jsou jedinou věkovou skupinou, která o letošních svátcích utratí oproti loňsku více, a to o 11 procent. A to za dárky, za cestování a za zábavu.

Co si ale budou kupovat? Kam vyrazí na zimní dovolenou? Co tam budou dělat a v jakých outfitech? O tom je další díl podcastu Trendspotting, tentokrát na téma zimní trendy.

Tip: Sledujte Instagram @trendspotterky, kde se na všechny zmíněné trendy můžete i podívat. A určitě nám napište, jak se vám podcast líbí.

Nejnovější díl a také předchozí epizody podcastu Trendspotting si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty a také v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts. Budeme rády za hodnocení.