Dobré jitro z Hospodářských novin, je středa 26. října, pokračuje hezké počasí a pravidelná schůze sněmovny. Poslanci v úvodním kole projednají návrh státního rozpočtu na příští rok a dozvíme se také výsledky Fordu a Boeingu. Ranní brífink dnes připravil Jaroslav Mašek.

Jak vydělat na zelené. To je hlavní titulek našeho nového časopisu, který je od včerejška ve všech dobrých trafikách a mapuje všechny dotace, možné úspory a investice spojené nejen s energetikou, ale také s udržitelným byznysem. Více představí jeho hlavní editor Tomáš Lysoněk. Elektronicky najdete časopis ZDE. A pokud si ho chcete objednat v papírové formě, použijte tento formulář.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.