Andreji Babišovi nelze upřít, že udělal krok, ke kterému by se asi neodvážil žádný jiný politik v Česku – vzdal se vlivu, který mohla jeho strana v Evropě v pohodě mít, a místo toho se spojil s, dámy prominou, pošuky. Je za tím jasný kalkul, stát se napřesrok opět českým premiérem. Jenže co když jde o granát, který Babiš odjistil, ale vybuchne mu ve tváři? V Bruselském diktátu uslyšíte taky o bizarním výběru nového českého eurokomisaře. Nebo o tom, jestli by měl Joe Biden vzdát kandidaturu na amerického prezidenta.

Babišovo dobrodružství: pustil se do nejriskantnější hry v životě. Vyjde mu to?

Díky podcastu Bruselský diktát pochopíte, že pro nás Čechy má mnohem větší význam dění v Evropě než v Praze a v Česku vůbec. A že to rozhodně není nuda. Poslouchejte Ondřeje Housku a Michala Půra, skutečné insidery, kteří znají bruselské i české zákulisí.

Celý díl najdete na HeroHero nebo Gazetisto

https://herohero.co/bruselskydiktat

https://bruselskydiktat.gazetis.to/

Nahlédněte do zákulisí dění v Evropě a sledujte českou stopu v Bruselu. Odebírejte nejlepší newsletter v Česku věnovaný EU Ředitelé Evropy. Připravují ho pro vás každý týden Ondřej Houska a Kateřina Šafaříková.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist