Tento díl Generačního konfliktu jsme vzali opravu od podlahy. Našimi hosty jsou šestiletí frekventanti třetí třídy mateřské školky Péťa a Vojta. Jak se žije ve světě, kde se chodí domů buď „po o“, nebo „po spa“? Veronika Capáková při vyptávání několikrát nevěřila vlastním uším, a to nejen v momentu, kdy zjistila, že „hodnoty“ generace alfa jsou podezřele blízké hodnotám generace boomerské. Co se děje, když vám ve školce omylem pustí film o upírech? A musí se tam ještě dojídat? Je lepší být policistou, nebo hasičem, kdo je vlastně starý a co se dá koupit za „sto tisíc milionů korun“? Poslechněte si, co kluci sdělili, než se jednomu z nich začalo chtít čůrat.

Generační konflikt dil 12 s Vojtou a Petrem

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist