Co se to na Slovensku děje? Jsme extrémní případ, ale podobný problém mají skoro všechny země Západu, tedy i vy, Češi, říká Martin Poliačik. To je slovenský politik a analytik, kterého v českých médiích neuvidíte, ale jeho pohled na Slovensko a na svět vůbec je extrémně zajímavý. Proč to u Slováků zašlo tak daleko a jak se z toho marasmu dostat? Co udělá Robert Fico, pokud se vrátí do funkce? A proč je jeho případný nástupce mužem, pro kterého opozice není nepřítelem, kterého je nutné vymýtit?

Možný nástupce Fica? Extrémně chytrý muž, který se umí dohodnout. Je méně zaťatý, než premiér

Díky podcastu Bruselský diktát pochopíte, že pro nás Čechy má mnohem větší význam dění v Evropě než v Praze a v Česku vůbec. A že to rozhodně není nuda. Poslouchejte Ondřeje Housku a Michala Půra, skutečné insidery, kteří znají bruselské i české zákulisí.

Celý díl najdete na HeroHero nebo Gazetisto

https://herohero.co/bruselskydiktat

https://bruselskydiktat.gazetis.to/

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist