Všichni mluví o mladých lidech, ale skoro nikdo nemluví s nimi. To my tedy zase ano! Do dalšího dílu Generačního konfliktu jsme pozvali dva patnáctileté gymnazisty, Veroniku a Bohdana. Co si oni a jejich vrstevníci skutečně myslí o tématech jako klimatická krize, duševní zdraví, gender? Co vyčítají starším? Nechají se od nich v něčem inspirovat? Jak se dívají na politiku a koho v ní nejvíc nesnášejí? A jako bonus samozřejmě generační slovníčky – tentokrát se nechytalo celé autorské duo: Nejen boomer Petr Honzejk, ale občas ani „vločka“ Veronika Capáková. 

Jak vidí svět opravdu mladí lidé? Je tam řada překvapení!

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Jak vidí svět opravdu mladí lidé? Je tam řada překvapení!

Zajímají vás další kvalitní články z Hospodářských novin? Výběr těch nejúspěšnějších posíláme každý všední den večer v našem newsletteru 7 v SEDM, který si můžete zdarma přihlásit.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist