V osmi velkých lyžařských střediscích v Česku zahájí provoz už první prosincový víkend. Na rozdíl od předchozích let totiž spolu se začátkem zimy dorazilo na hory i zimní počasí. Hlavní sezona ale pro skiareály začíná klasicky po Vánocích, říká v Ranním brífinku ředitel Asociace horských středisek ČR Libor Knot. Brzký start lyžování má podle něj za cíl hlavně lidem připomenout, že už přišla zima a nemusí s návštěvou skiareálů čekat až na úplný konec roku.

V Ranním brífinku držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist